Logo Zaloguj / Zarejestruj
 
Profil
Magazyn
Miejsca
Obiekty
Recenzje
Relacje
Plany podróży
Trasy zwiedzania
Grupy
Galerie
Podróżnicy
Konkursy
Gry
 
 
Przewodnik

Profil użytkownika to podstawowy element portali społecznościowych. Staraliśmy się urozmaicić i rozbudować go w taki sposób, aby się wyróżnić i przede wszystkim zadowolić naszych userów. W efekcie uzupełniając wszystkie pola można bez problemu znaleźć osobę, która słucha tej samej muzyki, ma podobne zainteresowania czy pochodzi z tego samego miasta. Samemu można zadecydować ile o sobie się zdradzi (poszczególne informacje można ukryć podczas edycji).

Nawigacja w profilu jest dość łatwa. Z tego miejsca możecie poznać wszystkie relacje, recenzje czy obejrzeć wszystkie zdjęcia danej osoby.

Najciekawszym elementem jest możliwość stworzenia własnej mapy świata zaznaczając odpowiednimi kolorami miejsca odwiedzone i takie, do których chce się pojechać.

Sprawdźcie więcej profilowych możliwości.

Podstawową funkcją naszego portalu jest zbieranie informacji i opinii podróżników na temat poszczególnych miejsc. Swoje recenzje można wystawiać w 10 kategoriach: Warto zobaczyć, Nocleg, Poza utartym szlakiem, Co i gdzie zjeść?, Rozrywka, Pułapki, Zakupy, Lokalne zwyczaje, Co ze sobą zabrać? i Transport.

Naszym celem jest zbudowanie bazy niezależnych opinii, aby ułatwić podróżowanie i pomóc uniknąć pułapek. Każda recenzja może zostać oceniona pod kątem przydatności oraz zostać zweryfikowana. Dzięki temu wybierając się w podróż nie trzeba odwiedzać mnóstwa for i stron, na których ciężko się odnaleźć. Nie są to recenzje pisane przez "opłacanych" ekspertów - od użytkowników dla użytkowników.

 

 
     

Relacje są dla osób, które chcą się podzielić wrażeniami z odbytej podróży. Można pisać relacje na bieżąco - traktując tę funkcję jako blog (śledzenie wpisów umożliwia subskrypcja oraz RSS) albo jako zwykłą retrospektywna relację - wówczas można ustawić osobną datę, której dotyczy wpis. Tworząc relację można podzielić ją na dowolne części - zależy to tylko od autora.

Relacje mogą pomóc zaplanować innym swoją podróż, którzy potraktują ją jako inspirację.

 

Jeśli planujesz wyjazd możesz o tym poinformować innych użytkowników. Osoba tworząca plan może w ten sposób znaleźć współtowarzysza podróży. Plan może być bardzo rozbudowany - jeśli podróż jest już dokładnie opracowana, można opisać poszczególne etapy informując o noclegu, transporcie, miejscu czy poszczególnych atrakcjach. Plan może stanowić inspirację dla innych podróżników planujących podróż, którzy nie wiedza jak ją zaplanować.

Są one zintegrowane z Relacjami. Można dodać plan już zrealizowany oraz powiązać go z relacją z tej podróży. Nie jest to obowiązkowe, ale na pewno pokaże jak wyszła realizacja planu.

 

 

 
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zawartych na tej stronie bez zgody autora jest zabronione.
© Tubylismy.pl, www.tubylismy.pl - All right reserved. Utrzymanie portalu: WebsiteInit.

Tubylismy.pl on Facebook