Logo Zaloguj / Zarejestruj
 
Profil
Magazyn
Miejsca
Obiekty
Recenzje
Relacje
Plany podróży
Trasy zwiedzania
Grupy
Galerie
Podróżnicy
Konkursy
Gry
 
Magazyn > Dział: Aktualności > Kategoria: Aktualności

Travel Massive spotkanie w Warszawie

Medium

Travel Massive – globalna inicjatywa łącząca tysiące ludzi na całym świecie, skierowana na poznanie się i integrację szeroko pojętej branży turystycznej i podróżniczej: firm, pracujących w tej branży; agencji turystycznych, start-upów, blogerów podróżnicznych, fotografów, specjalistów marketingu I PR oraz mediów.

Spotkania Travel Massive są organizowane już w ponad 80 miastach świata. Inicjatywa szybko się rozwija i staje się największym bezpłatnym wydarzeniem networkingowym w branży turystycznej.

Spotkania w Warszawie będą organizowane regularnie. Zapraszamy na stronę Warsaw Chapter (https://travelmassive.com/chapters/warsaw), gdzie będą pojawiać się informacje o spotkaniach oraz inne aktualności - do dzielenia się pomysłami oraz dyskusji na tematy związane z rozwojem branży turystycznej i podróżniczej w Warszawie i w Polsce.

Pierwsze spotkanie będzie miało charakter inauguracyjny i ma na celu wprowadzenie uczestników w świat Travel Massive. Będzie to również świetna okazja do wymiany zdań oraz integracji całego środowiska.

 

Ostatnio dodane komentarze
Dodaj komentarz
 
 

Napisz do nas

Wyszukiwarka
W innych działach
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zawartych na tej stronie bez zgody autora jest zabronione.
© Tubylismy.pl, www.tubylismy.pl - All right reserved. Utrzymanie portalu: WebsiteInit.

Tubylismy.pl on Facebook