Logo Zaloguj / Zarejestruj
 
Profil
Magazyn
Miejsca
Obiekty
Recenzje
Relacje
Plany podróży
Trasy zwiedzania
Grupy
Galerie
Podróżnicy
Konkursy
Gry
 
Magazyn > Dział: Pod patronatem > Kategoria: Pod patronatem

Mają oko na Maroko

Medium

Krystian, Kasia, Magda, Marlena i Przemek - to młodzi, pełni zapału ludzie, których połączyła prawdziwa pasja - podróżowanie. Razem wpadli na pomysł, żeby odwiedzić Afrykę. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że całą drogę chcą przemierzyć busem - Volkswagenem T4, odwiedzając przy tym wszystkie możliwe zakątki Europy. Łącznie... 8000 km!

- Chcemy udowodnić sobie, że nie ma rzeczy niemożliwych i jednocześnie pokazać wszystkim, że o marzenia trzeba walczyć. A przy odrobinie optymizmu, chęci i zapału można zdziałać cuda - opowiada Krystian, lider grupy i główny pomysłodawca.

Wyprawa rusza w lipcu i potrwa cały miesiąc. Ekipa rozpoczęła już wielkie przygotowania - zakupiła już charakterystycznego busa, który zostanie pomalowany w nietuzinkowy sposób.

- Mieliśmy już chwile zwątpienia - niedawno popsuł nam się bus. Ale uparliśmy się, że jedziemy. W tej chwili trwa generalny remont naszego pojazdu. Mamy nadzieję, że już niedługo się zakończy, a my będziemy mogli zabrać się za ozdabianie go. Wszystkie pomysły są bardzo mile widziane - dodaje Krystian.

Medium

O szczegółach wyprawy i przygotowań do niej ekipa informuje na bieżąco na swoim blogu pt. Oko na Maroko https://okonamaroko2015.wordpress.com/ oraz fanpage'u na Facebooku: https://www.facebook.com/okonamaroko2015?fref=ts 

Ostatnio dodane komentarze
Dodaj komentarz
 
 

Napisz do nas

Wyszukiwarka
W innych działach
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zawartych na tej stronie bez zgody autora jest zabronione.
© Tubylismy.pl, www.tubylismy.pl - All right reserved. Utrzymanie portalu: WebsiteInit.

Tubylismy.pl on Facebook