Logo Zaloguj / Zarejestruj
 
Profil
Magazyn
Miejsca
Obiekty
Recenzje
Relacje
Plany podróży
Trasy zwiedzania
Grupy
Galerie
Podróżnicy
Konkursy
Gry
 
Magazyn > Dział: Kultura i rozrywka > Kategoria: Imprezy

Daleko i w nieznane z dziećmi i plecakiem -Tajlandia, Kambodża i Katar

Medium

5 lutego (czwartek) 2015 r. godz. 18.00

Ewa i Emilia Myśliwiec

Daleko i w nieznane z dziećmi i plecakiem -Tajlandia, Kambodża i Katar”

Wstęp wolny!

Ewa i Łukasz wraz z córkami: 4 - letnią Alicją i 7 - letnią Emilką wybrali się do nieznanej im wcześniej Azji. Spakowali plecak i ciekawi świata ruszyli w środku polskiej zimy w stronę słońca. Bawili się na koncercie z szejkami Kataru, podziwiali świątynie Angkoru i odwiedzali domostwa w kambodżańskich wioskach, świętowali Chiński Nowy Rok w Bangkoku, pływali łodziami po Morzu Andamańskim, jeździli tuk-tukami i innymi lokalnymi środkami transportu odwiedzając urokliwe miejsca i obserwując ciekawą kulturę. Emilka uczyła się tajskiego tańca i uczestniczyła w warsztatach kulinarnych. Była to pierwsza rodzinna wyprawa na Daleki Wschód, ale na pewno nie ostatnia, bo warto podróżować z dziećmi.

Medium

Ewa Myśliwiec - miłośniczka podróży i górskich wędrówek. Wspólnie z mężem i dziećmi zdobyła Koronę Gór Polskich. Propagatorka rozbudzania w dzieciach ciekawości poznawczej świata. Członek Stowarzyszenia Międzykulturowego MALOKA www.maloka.org.pl.

Emilka Myśliwiec - 8 lat, odwiedziła 27 krajów na 3 kontynentach. Uwielbia słońce i owoce z całego świata. Biegała wśród kwitnących pól tulipanów w Holandii, odwiedziła Pippi Langstrump w Szwecji, karmiła kolorowe rybki w Morzu Andamańskim, podglądała wulkany błotne, reprezentowała Polskę na Światowej Olimpiadzie Kreatywności w USA, budowała zamki na wulkanicznym piasku i bawiła się z dziećmi w rumuńskich, armeńskich i gruzińskich wioskach.

 

Ostatnio dodane komentarze
Dodaj komentarz
 
 

Napisz do nas

Wyszukiwarka
W innych działach
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zawartych na tej stronie bez zgody autora jest zabronione.
© Tubylismy.pl, www.tubylismy.pl - All right reserved. Utrzymanie portalu: WebsiteInit.

Tubylismy.pl on Facebook