Logo Zaloguj / Zarejestruj
 
Profil
Magazyn
Miejsca
Obiekty
Recenzje
Relacje
Plany podróży
Trasy zwiedzania
Grupy
Galerie
Podróżnicy
Konkursy
Gry
 
Magazyn > Dział: Aktualności > Kategoria: Aktualności

Ekspedycja antropologiczno-fotograficzna

Medium

JEDNOŚĆ PRZECIWIEŃSTW - Ekspedycja antropologiczno-fotograficzna

Adrspach Skalne Miasto - 20-23 września 2012 r.

 

Akademia Athanor  www.athanor.pl zaprasza wszystkich miłośników sztuki fotografii w dniach 20 - 23.09.2012 r. na antropologiczno-fotograficzną wyprawę zatytułowaną „Jedność Przeciwieństw”.

Plener odbędzie się w rejonie Gór Stołowych, w magicznej okolicy Skalnego Miasta Adrspach, w Republice Czeskiej. Wyprawa ma rozpocząć się w czwartkowe popołudnie 20 września od wspólnego zwiedzenia znajdującego się w Świdnicy Kościoła Pokoju, by następnie stamtąd wyruszyć do pensjonatu Zamecek w Janovickach - bazy całej ekspedycji.

Opiekę merytoryczną nad plenerem sprawować będą wybitni i wspaniali fotograficy - Paweł Janczaruk i Zbigniew Podsiadło. Magia miejsc, które będą gościć tym razem uczestników pleneru, zdaje się dopraszać o odwołanie się do starych technik fotograficznych, a zwłaszcza do korzystania z aparatów otworkowych. Dlatego też organizatorzy gorąco zachęcają wszystkich do skorzystania z wyprzedzających plener, oddzielnych, jednodniowych warsztatów prowadzonych przez Pawła Janczaruka www.besa.ltf.info.pl, podczas których  każdy  może wykonać swoją własną camerę obscurę.

Medium

Tradycyjnie też Akademia Athanor  podczas pleneru zapewnia wykłady wybitnych postaci spoza dziedziny fotografii - kulturoznawców, antropologów, naukowców czy przedstawicieli różnych religii.

Pytania, jak również deklaracje uczestnictwa, należy kierować na adres mailowy: biuro@athanor.pl oraz pod nr tel. 605448853.

Ostatnio dodane komentarze
Dodaj komentarz
 
 

Napisz do nas

Wyszukiwarka
W innych działach
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zawartych na tej stronie bez zgody autora jest zabronione.
© Tubylismy.pl, www.tubylismy.pl - All right reserved. Utrzymanie portalu: WebsiteInit.

Tubylismy.pl on Facebook