Logo Zaloguj / Zarejestruj
 
Profil
Magazyn
Miejsca
Obiekty
Recenzje
Relacje
Plany podróży
Trasy zwiedzania
Grupy
Galerie
Podróżnicy
Konkursy
Gry
 
Magazyn > Dział: Sprzęt i technika > Kategoria: Hi-tech

Sprawna podróż w natłoku codziennych obowiązków

Medium

Z każdym dniem mamy wrażenie, że zwiększa nam się ilość obowiązków a zmniejsza ilość godzin w ciągu doby. Dlatego warto skorzystać z udogodnień brytyjskiego przewoźnika, który pomaga nam zorganizować podróż nie zużywając przy tym niepotrzebnego nakładu czasu i energii.

W codziennym wirze pracy większość z nas odnosi wrażenie, że doba jest za krótka. Praca, dom, nauka, rodzina, przyjaciele, pasja, czas na sen i jedzenie to najważniejsze obszary naszego życia, które staramy się codziennie zmieścić w 24 godzinach nie marnując przy tym ani jednej minuty.

 

Każda chwila na wagę złota

 

Z biegiem lat, nasz styl życia coraz częściej opiera się na zasadzie „No time to waste time”. Ale wyobraźmy sobie, że wybieramy się w podróż samolotem, do której przygotowania mogą zająć zdecydowanie mniej nakładu czasu i energii niż zwykle. Niemożliwe? A jednak.

Medium

Z uwagi na nasz zapracowany tryb życia British Airways proponuje szeroki wachlarz darmowych udogodnień, które pomagają zaoszczędzić cenne godziny. Dzięki aplikacji `Manage my booking` dostępnej na stronie ba.com, podczas rezerwacji biletu istnieje możliwość dopasowania podróży do  naszych preferencji  dotyczących miejsca w samolocie czy posiłku.

Warto również dodać, że wybierając się z podróż z brytyjskim przewoźnikiem mamy dostęp do terminali m.in. w Londynie, Madrycie, Nowym Jorku czy Miami, które zlokalizowane są w dogodnych odległościach od centrum, tak skomunikowanych byśmy nie tracili czasu na dojazd.

 

 

Czysta oszczędność

 

W wirze przed wyjazdowym, często zapominamy o najważniejszych rzeczach. Proste rozwiązania nie tylko pomogą nam oszczędzić czas, ale równie dopełnić ważnych czynności związanych z podróżą bez wychodzenia z domu. Na 24 godziny przed wylotem możemy dokonać odprawy za pomocą telefonu lub komputera z dostępem do internetu. Dzięki aplikacji BA Mobile, potwierdzenie rezerwacji to krótka  chwila formalności, w taksówce bądź w przerwie między spotkaniami, która pozwoli nam cieszyć się dłuższym czasem spędzonym z rodziną. Dzięki takim udogodnieniom, zamiast odprawiać się na lotnisku kierujemy się z wydrukowaną kartą pokładową i bagażem podręcznym bezpośrednio do kontroli bezpieczeństwa. Jeżeli brakuje nam czasu i możliwości wydrukowania karty, możemy ją wysłać faksem lub pocztą e-mail i wydrukować ją przy jednym z samoobsługowych stanowisk odprawy na lotnisku.

 

Aplikacja mobilna pozwala nam również zarezerować lot czy wybrać miejsce na pokładzie samolotu. Jest to praktyczne narzędzie pozwalające nam z każdego miejsca na świecie, zarządzać naszą rezerwacją.

 

Dodatkowym atutem w ofercie British Airways, obok oszczędności czasu, jest oszczędność naszych pieniędzy. Na stronie internetowej przewoźnika możemy na bieżąco przeglądać i wybierać promocje oraz okazyjne oferty produktów Club World, Club Europe, World Traveller czy Euro Traveller.

O British Airways

British Airways to jeden z największych, międzynarodowych przewoźników obsługujący 36 milionów pasażerów rocznie. Jego macierzystym portem lotniczym jest londyńskie Heathrow. British Airways obsługuje europejskie oraz międzykontynentalne połączenia lotnicze z lotnisk: Heathrow, Gatwick oraz London City. 27 marca 2008 roku brytyjska królowa dokonała uroczystego otwarcia nowego 5-go terminala British Airways na Heathrow.

 

W ciągu najbliższych 5 lat, British Airways planuje inwestycję ponad 5mln funtów w nowe samoloty, wyposażenie kabin, saloniki VIP oraz nowe technologie. Wszystko dla większej wygody Klientów, zarówno w powietrzu jak i na ziemi.

 

British Airways jest członkiem - założycielem sojuszu Oneworld, powstałego w lutym 1999 roku. Flota przewoźnika składa się z 245 samolotów obsługujących 150 tras na 6 kontynentach, a w ramach grupy Oneworld aż 645 miast w 139 krajach. British Airways działa również w ramach Airline International Group w ścisłej współpracy z liniami Iberia.

Aktualnie na linii Warszawa-Londyn (Heathrow) możliwe są dwa loty dziennie o godzinie 12:05 i 18:15oraz na linii Londyn (Heathrow)-Warszawa o godzinie 07:35 i 14:00

Ostatnio dodane komentarze
Dodaj komentarz
 
 

Napisz do nas

Wyszukiwarka
W innych działach
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zawartych na tej stronie bez zgody autora jest zabronione.
© Tubylismy.pl, www.tubylismy.pl - All right reserved. Utrzymanie portalu: WebsiteInit.

Tubylismy.pl on Facebook